Alergie

testy i odczulanie

Biorezonansowa diagnostyka alergii jest bezbolesna, bezinwazyjna, nie posiada skutków
ubocznych, także może być stosowana nawet u bardzo małych dzieci.

Alergia – diagnostyka i odczulanie biorezonansem

Szacuje się, że w krajach rozwiniętych alergią dotknięte jest nawet 30 % populacji. To oznacza, że z tą chorobą zmaga się ponad 500 milionów ludzi. Diagnostyka alergii w Szczecinie polega na wykorzystaniu pola elektromagnetycznego. To nowoczesna, nieinwazyjna metoda, która może być stosowana nawet u małych dzieci. Biorezonans umożliwia nie tylko rozpoznanie uczulenia, ale też leczenie alergii w Szczecinie. Ta metoda nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i przynosi szybkie efekty w postaci całkowitego odczulenia lub redukcji biofizykalnych czynników zaburzających.

Diagnostyka alergii w Szczecinie

Objawy alergii mogą dotyczyć układu pokarmowego, oddechowego i krążenia. W wyniku działania alergenów pojawiają się także zmiany skórne oraz alergiczne zapalenie spojówek. Odczulanie w Szczecinie to skuteczny sposób na poprawę jakości życia i stanu zdrowia. Dzięki wykorzystaniu aparatury Bicom możliwe jest stopniowe wygaszenie alergenu, a co za tym idzie, wyeliminowanie reakcji alergicznej. Zanim jednak dojdzie do leczenia, przeprowadzana jest wnikliwa diagnostyka alergii w Szczecinie. Diagnostyczny test biorezonansowy polega na analizie pola elektromagnetycznego pacjenta. Odczyt jego drgań własnych umożliwia stwierdzenie energetycznej obecności obciążenia, jakim jest alergia.

Leczenie alergii w Szczecinie

Do gabinetu biorezonansu zgłaszają się zarówno osoby z rozpoznaną już alergią, jak i Ci, którzy borykają się z dolegliwościami o nieznanej etiologii. Po przeprowadzeniu diagnostyki, mogą oni skorzystać z alternatywnej terapii biorezonansowej, która stanowi wsparcie dla tradycyjnych metod leczenia. Leczenie alergii w Szczecinie opiera się na dążeniach do wygaszenia alergenu. Jest to możliwe poprzez przetworzenie drgań własnych organizmu i eliminację biofizykalnych czynników zaburzających. Powstają wówczas fale terapeutyczne, które sprzyjają pobudzeniu mechanizmów obronnych organizmu i wzmocnieniu układu odpornościowego. Odczulanie w Szczecinie ma indywidualny przebieg. Długość trwania terapii odczulającej oraz jej charakter uzależnione są od reakcji organizmu na leczenie.

Odczulanie w Szczecinie

Biorezonansową terapię odczulającą warto stosować jako metodę uzupełniającą leczenie farmakologiczne. Mimo że terapia przynosi wymierne korzyści w postaci poprawy stanu zdrowia i samopoczucia psychofizycznego, nie może zastąpić wizyty lekarskiej i tradycyjnych metod leczniczych. Diagnostyka alergii w Szczecinie pozwala na rozpoznanie obciążeń, lecz ich wnikliwa identyfikacja powinna przebiegać pod nadzorem lekarskim. Mimo że biorezonans nie przynosi skutków ubocznych, istnieją przeciwwskazania do terapii. Odczulanie w Szczecinie nie jest przeprowadzane u kobiet w ciąży oraz u osób z wszczepionym rozrusznikiem serca. Jeśli pacjent przyjmuje już leki przeciwalergiczne, leczenie alergii w Szczecinie nie powinno skutkować ich odstawieniem. Wykorzystanie pola elektromagnetycznego wspomaga leczenie tradycyjne, lecz nie stanowi jego substytutu. Jeśli jednak występowanie alergii powiązane jest z obecnością pasożytów, wirusów, bakterii czy grzybów, biorezonansowa diagnostyka alergii w Szczecinie z pewnością to wykaże.