Borelioza i koinfekcje

jak leczyć

Bakterie borelii są bardzo rozwiniętymi mikroorganizmami. Posiadają wiele cech przypominających biologiczny cud. Są bardziej złożone niż inne bakterie, jak np. spokrewnione z nimi krętki kiły.

Leczenie boreliozy biorezonansem

Skutkiem ukłucia kleszcza oraz zarażenia bakteriami Borrelia burgdorferi jest wieloukładowa choroba o nazwie borelioza. Biorezonans stanowi wspomagającą metodę leczenia boreliozy, objawiającej się rumieniem wędrującym, przewlekłym zmęczeniem, bólami stawów, huśtawkami nastrojów, zaburzeniami wzroku oraz wieloma innymi niepokojącymi symptomami. Całkowite wyleczenie choroby możliwe jest wyłącznie w przypadku, gdy została ona szybko i właściwie rozpoznana.

Borelioza – leczenie w Szczecinie

Licznych objawów narządowych oraz skórnych, które są rezultatem zakażenia boreliozą, można uniknąć poprzez błyskawiczne usunięcie całego kleszcza. Choroba przenosi się bowiem dopiero po upływie 24-48 h od wkłucia. Leczenie boreliozy to długi i żmudny proces, który stanowi znaczne obciążenie dla organizmu. Długotrwała antybiotykoterapia przyczynia się do obniżenia odporności i spadku sił witalnych. Biorezonans wspomaga proces powrotu do zdrowia, mobilizując układ immunologiczny do walki oraz wpływając na poprawę samopoczucia. Leczenie boreliozy w Szczecinie opiera się na analizie pola elektromagnetycznego osoby zarażonej i modyfikację jej drgań własnych. W wyniku zastosowania aparatury Bicom powstają fale terapeutyczne, które regenerują organizm i uruchamiają procesy samozdrowienia.

Borelioza – biorezonans alternatywną metodą terapii

Objawy boreliozy uzależnione są od fazy choroby. W niektórych przypadkach jej rozpoznanie następuje dopiero po kilku latach od zakażenia. W postaci przewlekłej borelioza daje szereg objawów narządowych, zwłaszcza neurologicznych, takich jak sztywność karku, problemy z koncentracją czy drgawki. Leczenie boreliozy w Szczecinie jest bezbolesne i nieinwazyjne. Jedynymi przeciwwskazaniami do terapii biorezonansowej są ciąża i wszczepiony rozrusznik serca. Biorezonans to rozwiązanie dla pacjentów w każdym wieku. Eliminowanie biofizykalnych czynników obciążających ułatwia powrót do zdrowia oraz regenerację organizmu. Alternatywne leczenie boreliozy nie może jednak zastąpić antybiotykoterapii, która jak dotąd jest podstawową metodą walki z chorobą. Skutecznie jednak redukuje jej objawy, wpływając pozytywnie na samopoczucie chorego.

Leczenie boreliozy w Szczecinie

Aby rozpoznać boreliozę należy poddać się badaniu krwi. Wykrycie charakterystycznych dla choroby przeciwciał IgG oraz IgM stanowi podstawę do postawienia diagnozy. Aby uniknąć powikłań, leczenie należy wdrożyć zaraz po tym, jak okaże się, że przyczyną złego samopoczucia i uciążliwych objawów jest borelioza. Leczenie w Szczecinie jest pomocne nie tylko podczas procesu leczniczego, ale też na etapie diagnozy. Właściwy odczyt płynących z organizmu człowieka sygnałów pozwala na trafne rozpoznanie choroby. Charakter i siła drgań elektromagnetycznych stanowią także cenną wskazówkę, dotyczącą fazy, w jakiej obecnie jest borelioza. Biorezonans to naturalna metoda, która nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Warto wykorzystać ją w walce z chorobą, która przez wielu uważana jest za plagę naszych czasów.