Informacje dla pacjenta

ważne

  1. Przed wykonaniem testu należy odstawić leki antyhistaminowe (jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych) i wapno na okres przynajmniej 1 tygodnia.

  2. Test jest bezbolesny i nieinwazyjny a wynik natychmiastowy.

  3. Badaniu może poddać się każdy pacjent, bez względu na wiek.

  4. W trakcie terapii biorezonansowej dochodzi do uruchomienia oraz wydalenia z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zaleca się w ciągu następnej doby po zabiegu wypić cn. 1,5 l niegazowanej wody źródlanej lub stołowej celem wydalenia toksyn. Nie powinno się w tym okresie pić kawy, mocnej herbaty, alkoholu, napojów gazowanych i stosować innych używek.

Przeciwskazania do terapii Biorezonansem:

CIĄŻA

WSZCZEPIONY ROZRUSZNIK SERCA

UWAGA!

Gabinet nie prowadzi działalności medycznej, nie stawia diagnoz medycznych i nie leczy w rozumieniu medycyny akademickiej. Gabinet oferuje wyłącznie biorezonansowe testy i alternatywne terapie niekonwencjonalne. Pozytywny wynik danego testu stwierdza jedynie energetyczną (zgodny rezonans) obecność danego obciążenia, którego istnienia oficjalnie nie potwierdza nauka. Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje odczulające nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza! Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawki leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzone w gabinecie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych, ale TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.