Pasożyty

nowe metody leczenia

Pasożyty powodują wiele chorób

Jeśli Ty lub Twoje dziecko macie od dłuższego czasu problemy ze zdrowiem i mimo biegania po gabinetach lekarskich choroba nie mija to sprawdźcie, czy nie macie pasożytów! Według specjalistów od zakażeń pasożytniczych, takich jak N. Siemionowa czy H. Clark, zakażenia pasożytami są bardzo częste i to one mogą być przyczyną wielu chorób. Nie podejrzewa się nawet, że dana dolegliwość jest wynikiem obecności pasożytów! Człowiek miesiącami lub latami leczy się bezskutecznie, podczas gdy przyczyna choroby pozostaje pominięta.

Pasożyty wywołują nie tylko choroby jelit ale całego organizmu! Mogą one bowiem ukrywać się w każdej części ciała.
Dlatego standardowe leczenie objawowe bez uwzględnienia usunięcia pasożytów, nie przynosi zadowalających efektów, ponieważ działa jedynie na skutek a nie na przyczynę. Pasożyty żyjące w naszym organizmie są odpowiedzialne za 80 procent chorób i dolegliwości, jakie nas dotykają!!!  
Pasożyty pozbawiają organizm niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych takich jak witaminy i minerały. Powodują zaburzenia gospodarki hormonalnej oraz sprawiają, że łakniemy cukru! Wydzielają przy tym toksyny, którymi zatruwają nasz organizm i osłabiają tym układ immunologiczny, powodując różne nieswoiste dolegliwości, często kojarzone z innymi chorobami np. alergie, bóle głowy i stawów, problemy skórne, wypadanie włosów, problemy z płodnością, płaczliwość u dzieci, depresja i nerwowość, przewlekłe zmęczenie itp.

Wykrycie pasożytów nie jest łatwym zadaniem. Badanie z kału wykazuje się bardzo niską skutecznością i daje pozytywne wyniki jedynie przy dużym zapasożyceniu. Lepiej wypada badanie serologiczne, polegające na stwierdzeniu przeciwciał na toksyny pasożytów, jednak po pierwsze nie zawsze te przeciwciała sie pojawiają, a po drugie badanie to daje najlepsze wyniki w późnych stadiach zakażenia.

Nowoczesną i bardzo miarodajną metodą wykrywania pasożytów jest stosowany przez nas test biorezonansowy.